Strona Główna » Produkty » LED rurka T8, UL/DLC zatwierdzenia

LED rurka T8, UL/DLC zatwierdzenia

LED rurka T8 z zatwierzeniem UL / DLC dla rynków w USA i Kanadzie są wykorzystane do oświetlenia ogólnego w biurach, restauracjach, hotelach, centrach handlowych, transportu publicznego, magazynów i parkingów, do oświetlenia miejsc pracy luboświetlenia akcentującego, na tylne oświetlenie reklam i billboardów i oświetlenie wyświetlacza w handlu detalycznym. Te LED rury mają żywotność 50.000 godzin, wolne są od rtęci, obniżają zużycia energii o 50% w porównaniu do świetlówek. Można wymieniać z większością lamp T8 i T12 nie ściemnialnych.

    1. LED rurka T8 (z izolowanym sterownikiem)

      LED rurka T8 z izolowanym sterownikiem ma zatwierdzenie UL i korzysta z SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. LED rurka produkowana jest z wysokiej jakości aluminium o wysokiej dyssypacji ciepła i nie zawiera rtęci, ołowiu ani innych materiałów niebezpiecznych. Zaprojektowany bez migotania ze stopniowym rozruchem, LED lampa świeci o kącie 180º i posiada przejrzystą lub matową pokrywę PC, aby zapobiec oślepianiu.

    1. LED rurka T8 (z nieizolowanym sterownikiem)

      LED rurka T8 z nieizolowanym sterownikiem korzysta SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. LED rurka wykonana jest z wysokiej jakości aluminium PCB o wysokiej dyssypacji ciepła i nie zawiera rtęci, ołowiu ani innych materiałów niebezpiecznych. Zaprojektowany bez migotania ze stopniowym rozruchem, LED lampa świeci o kącie 270º kąt i posiada przejrzystą lub matową pokrywę PC, aby zapobiec oślepianiu i chronić oczy.

Opinii