Strona Główna » Produkty » LED rurka T8, TUV/SAA/CE zatwierdzenia

LED rurka T8, TUV/SAA/CE zatwierdzenia

Our TUV, SAA, and CE certified T8 LED tubes have the following features:
1. Długa żywotność LED rur T8 z nieizolowanym sterownikiem wynosi 50.000 godzin.
2.Oszczędność 50% energii w porównaniu do podobnych świetlówek.
3. Przyjazne zasobów i wolne rtęci.
4. TUV, CE, RoHS zatwierdzone do użytku w Europie.
5. Wysoka jakość wewnętrznego, izolowanegeo sterownika.

  1. LED rurka T8 (z izolowanym sterownikiem), 120-140LM/W

   LED rurka T8 z izolowanym sterownikiem ma zatwierdzenia TUV I SAA i korzysta z SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. Rurka LED produkowana jest z wysokiej jakości aluminium o wysokiej dyssypacji ciepła i nie zawiera rtęci, ołowiu ani innych materiałów niebezpiecznych.

  1. LED rurka T8 (z nieizolowanym sterownikiem), 100-120LM/W

   LED rurka z izolowanym sterownikiem T8, 100-120LM/W ma zatwierdzenia TUV I SAA i korzysta z SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. LED rurka produkowana jest z wysokiej jakości aluminium PCB o wysokiej dyssypacji ciepła i nie zawiera rtęci, ołowiu ani innych materiałów niebezpiecznych.

  1. LED rurka T8 (z cienkim nieizolowanym sterownikiem)

   LED rurka T8 z cienkim nieizolowanym sterownikiem korzysta SMD2835 jako źródła światła LED, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. LED rurka produkowana jest z wysokiej jakości aluminium o wysokiej dyssypacji ciepła i nie zawiera rtęci, ołowiu ani innych materiałów niebezpiecznych. Zaprojektowano bez migotania ze stopniowym rozruchem, LED lampa świeci o kącie 140º i posiada przejrzystą lub matową pokrywę PC, aby zapobiec oślepianiu.

  1. LED rurka T8 (z nieizolowanym sterownikiem)

   LED rurka T8 z nieizolowanym sterownikiem zatwierdzona TUV i SAA korzysta z SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. LED rurka produkowana jest z wysokiej jakości aluminium PCB o wysokiej dyssypacji ciepła i nie zawiera rtęci, ołowiu ani innych materiałów niebezpiecznych. Zaprojektowana bez migotania ze stopniowym rozruchem, LED lampama kąt świecenia o 140º i posiada przejrzystą lub matową pokrywę PC, aby zapobiec oślepianiu.

Opinii