Strona Główna » Produkty » Sztywna taśma LED

Sztywna taśma LED

Dioda LED tej sztywnej taśmy LED do podłączenia mają długą żywotność, standardową 2-letnią gwarancję i niski zużycie energii. Taśma LED nie potrzebuje zasilania prądu stałego. Dekoracyjne oświetlenie LED jest idealne dla oświetlenia świątecznego i oświetlenia wyświetlaczy, oświetlenia korytarza i chodników oraz oświetlenia akcentującego.

    1. Sztywna taśma LED do podlączenia

      Dioda LED tej sztywnej taśmy LED do podłączenia mają długą żywotność, standardową 2-letnią gwarancję i niski zużycie energii. Taśma LED nie potrzebuje zasilania prądu stałego. Dekoracyjne oświetlenie LED jest idealne dla oświetlenia świątecznego i oświetlenia wyświetlaczy, oświetlenia korytarza i chodników oraz oświetlenia akcentującego. Jeśli chodzi o instalację taśm LED proszę wyłączyć prąd podczas podłączenia kabli i podłączyć tylko 10 sztuk na raz. Od początku do końca powinno być 2V napięcie różnica.

    1. Sztywna taśma LED super cienka

      Tesuper cienkie sztywne taśmy LED zainstalują Państwo na dachach do dekoracji świątecznej, półek lub ścian do oświetlenia domowego lub do oświetlenia biżuterii i ekspozycji sklepowych, gdzie sprawiają świąteczną atmosferę. Oferujemy indywidualne długości naszych taśm LED do oświetlenia świątecznego.

Opinii