Strona Główna » Produkty » Światło panelowe LED

Światło panelowe LED

  1. Światło panelowe LED z certyfikatem

   Our Nasze światła panelowe z certyfikatem są przyjazne dla zasobów oświetlenia panelowe, oszczędzające do 65% energii na parkingach, w szkołach, uniwersytetach, szpitalach, salach konferencyjnych, salonach sprzedaży, centrach handlowych i fabrykach.

  1. Światło panelowe LED (z mniejszą ilością śrub)

   Nasze światła panelowe z mniejszą ilościa śrub to ekologiczne oświetlenie panelowe, oszczędzające do 65% energii, na parkingach, w szkołach, uniwersytetach, szpitalach, salach konferencyjnych, salonów sprzedaży, centrach handlowych i fabrykach.

  1. Kwadratowe światło panelowe LED

   Naszekwadratowe światła panelowe LED to przyjazne dla zasobów oświetlenie panelowe, oszczędzając do 65% energii, na parkingach, w szkołach, uniwersytetach, szpitalach, salach konferencyjnych, salonach sprzedaży, centrach handlowych i fabrykach. Światło panelowe LED rozjaśnia każde pomieszczenie. Jeśli napięcie staje się niestabilne z jakiegoś powodu, kwadratowy światło panelowe przejdzie na swój stały bieżący sterownik LED.

  1. Okrągłe światło panelowe LED

   Naszeokrągłe światła panelelowe LED są przyjazne dla zasobów oświetlenie panelowe, oszczędzając do 65% energii, na parkingach, w szkołach, uniwersytetach, szpitalach, salach konferencyjnych, salonach sprzedaży, centrach handlowych i fabrykach. Światło panelowe LED rozjaśnia każde pomieszczenie. Jeśli napięcie staje się niestabilne z jakiegoś powodu, okrągłe światło panelowe przejdzie na swój stały bieżący sterownik LED.

Opinii