Strona Główna » Produkty » Światło sufitowe LED

Światło sufitowe LED

  1. Światło sufitowe LED, seria C okrągła

   Serii Światło sufitowe LED seria Cokrągłe doskonale nadaje się do oświetlenia domowego w salonie, sypialni, kuchni oraz łazienki.Kopulaste światło LED rozjaśnia każde pomieszczenie i może być montowana bezpośrednio na suficie. Jeśli napięcie staje się niestabilne z jakiegoś powodu, światło sufitowe przejdzie na swój stały bieżący sterownik LED.

  1. Światło sufitowe LED, IP65 wodoszczelne

   Światło sufitowe LED, IP65 wodoszczelne, wykorzystuje wewnętrzny zasilacz prądu stałego bieżącego i SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. Kopulaste światło LED wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego lub aluminium PCB o wysokiej dyssypacji ciepła i posiada wodoszczelną ochronę IP65, aby wytrzymać elementy pogodowe.

  1. Światło sufitowe LED, KS-Y seria

   Światło sufitowe LED KS-Y wykorzystuje wewnętrzny zasilacz prądu stałego bieżącego oraz SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. Kopulaste światło LED wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego lub aluminium PCB o wysokiej dyssypacji ciepła.

  1. Światło sufitowe LED, KS-M seria

   Światło sufitowe LED KS-M wykorzystuje wewnętrzny zasilacz prądu stałego bieżącego oraz SMD2835 jako źródło światła, co zapewnia długą żywotność i wysoką jasność. Kopulaste światło LED wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego lub aluminium PCB o wysokiej dyssypacji ciepła.

  1. Światło sufitowe LED, KS-L seria

   Światło sufitowe LED jest wolne od rtęci, nie emituje promieniowania UV i ma kąt świecenia 120º na dobrze oświetlonych miejscach i stopniowy rozruch przyjemny w oczy. Okrągłe światło sufitowe jest używany w domach, biurach, pokojach, hotelach, na korytarzach i innych miejscach.

Opinii